REFERENCE

Když potkám někoho nového, vždycky mě u něj napadne nějaké slovo. U tebe je to slovo HLOUBKA. Máš v sobě vážnost a zároveň dětskou, povzbudivou a radostnou energii, díky kterým jsi pro mě autentická a uvěřitelná. Žiješ sama sebe, to, co ve skutečnosti jsi. Je krásné potkat někoho, kdo propustil dokonalost, vinu, perfecionismus a žije ve své síle. Máš schopnost se do druhého člověka ponořit a opravdu ho „uvidět“. Tvoje „postřehy“ mě baví:-). Žiješ život, který je s tebou v souladu, což inspiruje mě a určitě i další úžasné tvory (protože jiné si svojí energií ani přitáhnout nemůžeš).

Nara

I když se známe krátce, při dnešní terapii jsi ve mně dokázala vyvolat hluboký pocit důvěry, takže jsem se plně odevzdala Tvému vedení a procesu. Tvou práci vnímám jako velmi citlivou a jemnou a zároveň konzistentní, taková „klidná síla“. Dokážeš se opravdu naladit a empaticky nabídnout, co je potřeba, ale ponecháváš prostor pro svobodnou vůli. Cítila jsem Tvou podporu a impulsy jako inspiraci, Tvůj hlas – v souladu s Tvou energií – působil příjemně a svěže.
Během terapie jsem zažívala úlevu, odlehčení a osvobození. Po terapii jsem se ráda prošla v krásném lese, hned u Vašeho domu, abych nechala doznít prožitky. Odpoledne jsem pak byla dost unavená (jako po každé vydatné práci ), dopřála jsem si odpočinek. A teď? Nechávám se překvapit, co a jak se dál vyvine…

Lucie

konzultantka a lektorka

Setkání s Martinou at již terapeutické či osobní je pro mě vždy silným zážitkem. Martina mi totiž opravdu se zájmem naslouchá a pro mě má pozorný posluchač cenu nad zlato. Je empatická, citlivá, kamarádská a její humor miluji. Sezeni s Martinou mi přineslo naprosto konkrétní informace, které když jsem uplatila v praxi, má energie vzrostla a s tím ruku v ruce i psychická pohoda. Martina má pro mě všechny kvality toho správného průvodce, je hluboce lidská, respektující a přirozená.Těším se na další setkání, ať již soukromé či terapeutické.

Romana

fotografka

Martinu jsem nejdříve poznal jako lektorku angličtiny. Úzkostlivě si chráním své soukromí, přesto jsem jí začal věřit natolik, že jsem přijal její nabídku na sezení psychoterapie, koučování a osobního rozvoje. A musím říct, že nelituji. Již po první hodině se mně obrovsky ulevilo a cítil jsem, jako by se ze mně začala uvolňovat tíha, která se střádala léta. Cítil jsem najednou více energie a vitality. Oceňuji také šíři záběru našich sezení, kdy se věnujeme od pracovních problémů, přes osobní rozvoj až po různá uvolňovací a meditační cvičení. To že se Martina nevěnuje pouze „jedné disciplíně“ vidím jako její velkou výhodu, protože nakonec člověk zjistí, že problémy, ať už se vyskytují v kterékoliv oblasti, mají svůj původ ve způsobu myšlení, různých špatných přesvědčeních a návycích, které vznikaly už kdysi v dětství nebo vyplývají z rolí, které jsme se rozhodli hrát. V delším horizontu tedy vidím smysl sezení v nacházení sama sebe, zbavování se falešných přesvědčení, rolí a zvyků, které mně neumožňují prožívat život k mojí plné spokojenosti. Také více oceňuji svůj volný čas a snažím se lépe určovat své životní priority.

Radek

sportovní manažer

I was lucky to complete the series of the 6 sessions for the Chakra Counseling with Martina. From the first moment, I felt safe to open up to her. Her unique, supportive energy allowed me to feel like an innocent child in the arms of a non-judgmental mother. Her passion for the work is a remarkable quality of hers. Always on time, totally focused on her work, with love, and providing great support for her client, she makes the most out of the series of the 6 sessions. I really recommend Martina to guide your soul and spirit in this journey of a beautifully structured work.

Pradeepa Elpis Makraki

Therapist and OSHO meditations facilitator

STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA

VYBER SI KATEGORII

SLEDUJTE MĚ NA FACEBOOKU

SLEDUJTE MĚ NA INSTAGRAMU