REBELSKÉ KONZULTACE

Pro koho jsou určeny moje služby?

Individuální konzultace mohou proběhnout jako osobní setkání (na adrese U Lesa 77, Nové Jirny), nebo po dohodě formou Skype rozhovoru.

Jsem NLP kouč a terapeut. Během sezení s klientem mluvím, ale používám i techniky, které se netýkají tolik samotného obsahu (tj. CO nás trápí), ale pracují se strukturou (v důsledku se klient cítí subjektivné lépe, uvolněně, má pocit, že mu spadl kámen ze srdce, protože si najde k „problému“ nový vztah).  Mimo to učím klienty efektivní techniky plánování, vytváření návyků, boj s prokrastinací, aby se vyhrabali z návalu úkolů a stali se pány svého času.

Vedu své klienty k tomu, aby přijali zodpovědnost za zvůj život, aby v sobě našli to, co potřebují (v NLP se tomu říká vnitřní zdroje) a podporuji je v tom, aby žili způsob života, ve kterém se cítí dobře, kdy jsou radostní, motivovaní, uvolnění a naplnění. A protože všichni v sobě máme i část, na kterou nejsme hrdí (někdo tomu říká „slabé“ stránky), učím své klienty přijmout i tuto část a pracovat s ní. Moji klienti jsou zdraví lidé, kteří se chtějí posouvat, něco změnit, rozhodnout se. Nebo se potřebují poradit, jak na „to“.

Pro koho moje služby nejsou určeny

Pokud máte psychiatrickou diagnózu, obraťte se na psychologa nebo psychiatra. Pokud máte krizi, doporučuji vám oslovit orgaizaci, která nabízí tzv. krizovou intervenci zdarma. Pracuji pouze se zdravými lidmi a nejsem kvalifikovaná pracovat s lidmi s psychickými poruchami.

Vzdělání a praxe

Od školy jsem se postupně zavývala třemi oblastmi, které mé doposud zajímají a baví a ze kterých čerpám při své praxi. Jsou to tyto oblasti:

  • lektorská činnost a výuka anglického jazyka
  • marketing a komunikace, kreativec a idea maker
  • terapeutické a koučovací služby, seberozvoj

Tyto tři oblasti se v různé intenzitě a v různých podobách vrací do mého života a čerpám z nich i v individuální seberozvojové práci s klienty

Angličtinu jsem studovala na vysoké škole. Poté jsem si udělala mezinárodně uznávaný certifikát CELTA, abych měla kvalifikaci pro výuku dospělých, a získala jsem certifikát BEC Higher na úrovni C1. 

Na vysoké škole jsem absolvolala také tzv. psychologicko-pedagogický modul, ve kterém jsem se během 5ti let studia seznámila se základy obecné a vývojové psychologie, filosofie, pedagogiky a didaktiky. Následně jsem se vzdělávala v oblasti marketingu (rekvalifikovala jsem se jako manažer online marketingu) a absolovovala jsem řadu kurzů rozvíjejících různé měkké dovednosti (např. asertivní jednání, stres management, time management, atd.). Poté jsem absolvovala 5ti letý výcvik v Neurolingvistickém programování (NLP Practicioner a NLP Master) a hypnóze podle Miltona Ericsona a dvouletý výcvik čtení energie a energetického poradenství podle Osha. Kromě toho jsem se účastnila řady sebezkušenostních skupin včetně primární terapie, meditativních terapií a meditací.

Moje praxe je poměrně rozmanitá a zahrnuje lektorskou a školící činnost (výuka angličtiny, školení identity značky, zaškolování redaktorů kulturního portálu Mix.cz), marketing (jako marketingová specialistka jsem pracovala více než 6 let pro dvě mezinárodní společnosti), pozici šéfredaktorky kulturního portálu Mix.cz a v neposlední řadě účast na několika projektech v roli marketéra / kreativce.

Poslední roky jsem na volné noze. Učím angličtinu, dělám webové stránky, vedu meditace a nabízím individuální konzultace. Postupně dávám větší prostor činnostem, které mě baví a naplňují. www.meditujicirebelka.cz je nový projekt, který rozvíjím od února 2019.

STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA

VYBER SI KATEGORII

SLEDUJTE MĚ NA FACEBOOKU

SLEDUJTE MĚ NA INSTAGRAMU