PROČ JSEM SE ROZHODLA PSÁT BLOG

autor: | Úno 6, 2019 | Nezařazené

Před několika lety jsem odešla z práce v korporaci (Proč? O tom se dočtete v mém příběhu.) a díky podpoře mojí partnerky Andy udělat něco, po čem jsem opravdu toužila: v našem domě otevřít malé meditační centrum.

Andy učí čchi-kung, naše kamarádka Lucie sem jezdí dělat systemické konstelace a já tu nabízím OSHO aktivní meditace a individuální konzultace v oblasti seberozvoje

Jaké mám vzdělání v oboru?

Před několika lety jsem dokončila výcvik NLP Practitioner a něj navazující NLP Master Practitioner a hypnóza podle Ericksona u Bhagata. Celý výcvik trval 5 let a umožňuje mi pracovat jako terapeut, poradce, nebo kouč pomocí NLP a hypnózy podle Ericksona. Také jsem absolvovala výcvik Energetické poradenství podle Osha s Ma Prem Sugandho a řadu sebezkušenostních skupin. Bhagat i Sugandho do svých výcviků zařazují meditaci jako důležitou součást práce na sobě a díky studiu s těmito učiteli jsem začala meditaci zařazovat do svého života. Přijala jsem i duchovní jméno Jivan Saba a Osha jako svého duchovního učitele. Jivan znamená život a Saba znamená mírný vánek.

Seberozvojová angličtina?

Přála jsem si své služby v oblasti meditací a seberozvoje nabídnout ve své lokalitě a vytvořit v Nových Jirnech, kde žijeme, místo, kde se budou potkávat podobně naladění lidé, jako jsme my. To se do určité míry stalo, ale časem se ukázalo, že si musím zajistit stabilnější příjem, než budu mít pravidelnou klientelu. Vrátila jsem se k tomu, co jsem od vysoké školy dělala průběžně téměř pořád a začala jsem učit angličtinu.

Postupně jsem nabrala studenty angličtiny a v současné době je výuka angličtiny mým hlavním zdrojem příjmu. Paradoxně jsem ale s pokročilejšími studenty skrze angličtinu řešila řadu témat, která bych běžně otvírala s klienty na seberozvojových sezeních. Někteří se časem rozhodli hodiny angličtiny ukončit a místo nich docházet na seberozvojová sezení.

Své klienty jsem požádala, aby mi řekli, co jim vyhovuje na práci se mnou.

Když potkám někoho nového, vždycky mě u něj napadne nějaké slovo. U tebe je to slovo HLOUBKA. Máš v sobě vážnost a zároveň dětskou, povzbudivou a radostnou energii, díky kterým jsi pro mě autentická a uvěřitelná. Žiješ sama sebe, to, co ve skutečnosti jsi. Je krásné potkat někoho, kdo propustil nedokonalost, vinu, perfecionismus a žije ve své síle. Máš schopnost se do druhého člověka ponořit a opravdu ho „uvidět“. Tvoje „postřehy“ mě baví:-). Žiješ život, který je s tebou v souladu, což inspiruje mě a určitě i další úžasné tvory (protože jiné si svojí energií ani přitáhnout nemůžeš).

Nara

zahradnice 🙂

Co o mně říkají jiní klienti si můžete přešíst na stránce REFERENCE.

Cítím se podpořená a inspirovaná sdílet své postřehy a příběhy a vnímám, že blog je teď pro mě tou nejdostupnější, jak se sdílet.

Budu ráda, když budete moje články číst. Můžete mě sledovat na Facebooku, nebo na Instagramu.

S láskou vaše meditující rebelka,
Martina Saba

STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA

VYBER SI KATEGORII

SLEDUJTE MĚ NA FACEBOOKU

SLEDUJTE MĚ NA INSTAGRAMU